Szukaj
  • Meble BEST

Wzorniki tkanin 2019

Wersja elektroniczna wzorników książkowych tkanin SOLO i MONO firmy IDESIN


Pobierz PDF

TKANINA SOLO

Tkanina obiciowa Solo to bardzo przyjemny w dotyku, należący do grupy velvetów materiał, który nieustannie zachwyca swoją szlachetną strukturą. Niezwykle bogata paleta kolorystyczna zapewnia ogromne możliwości aranżacyjne , odpowiednie zarówno dla wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych.

NOWOCZESNY DESIGN

Stylowa zachwycają bogactwem kolorów kolekcja Solo to idealne połączenie, które stworzy unikalny klimat w każdym pomieszczeniu. Szeroki wachlarz wybarwień sprosta nawet najbardziej wyszukanym aranżacjom, nadając wnętrzu niezwykle ważne walory estetyczne jak i użytkowe.

ŁATWA W UTRZYMANIU

Kolekcja Solo posiada dodatkową apreturę, która sprawia, że tkaniny nie wchłaniają rozlanych substancji, pozostawiając krople na powierzchni materiału. To rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie.


Pobierz PDF

TKANINA MONO

Mono to specjalnie wyselekcjonowana kolekcja spełniająca potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jest materiałem miękkim i przyjemnym w dotyku. Nowoczesna paleta kolorystyczna pozwala dopasować materiał według najnowszych trendów .

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Koncertujemy się na najwyższej jakości naszych materiałów , dlatego są one dopracowane w najmniejszych detalach. Zostały wyprodukowane w najnowszej technologii, która jest przyjazna dla środowiska i zdrowia człowieka.

ŁATWA W UTRZYMANIU

Tkanina Mono posiada specjalną powłokę ,która charakteryzuje się hydrofobowością. Dzięki temu tkanina nie wchłania rozlanych płynów, pozostawiając krople na powierzchni materiału. To rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie.409 wyświetlenia

© 2019 by Meble Best.